Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
katole do Watykanu,dość wycieczek,nie chce hałasu,kto wymyślił to święto,jakiś nieomylny papa,wracać do Biblii
 
katole do Watykanu,dość wycieczek,nie chce hałasu,kto wymyślił to święto,jakiś nieomylny papa,wracać do Biblii
w krajach Islamu byłbyś np.powieszony za takie wypowiedzi... Jakoś tam nikomu nie przeszkadza, że gościu z wieży co kilka godzin "pokrzykuje i zawodzi" na modlitwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  w krajach Islamu byłbyś np.powieszony za takie wypowiedzi... Jakoś tam nikomu nie przeszkadza, że gościu z wieży co kilka godzin "pokrzykuje i zawodzi" na modlitwie...  
  Kościół katolicki też mordował za herezje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BÓG JEST WIELKI! Jestem dumna, że jestem Jego córką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół katolicki też mordował za herezje...
 
Kościół katolicki też mordował za herezje...
Słusznie piszesz i ciekawe obrazki zapodajesz- ale zauważ, że sam napisałeś to "w czasie przeszłym" że mordował - czyli, że teraz nie morduje. Natomiast u wyznawców Islamu TERAZ za takie wpisy i teksty stracił byś życie w trybie natychmiastowym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że dożyję czasu kiedy kościoły będą wystawiane na sprzedaż, wtedy kupię jeden i zrobie w nim burdel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>>   dokładny szukacz telefoniczny --->  http://fw.pl/szukacz  <---   <<<  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzłumanie sa na etapie właśnie inkwizycji-są 6 lat za nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...